Miks alustavad arstid koostööd Ordoline'ga?

Ordoline pakub uut ja täiustatud meetodit ravi osutamiseks kapedega. Me mõistame, milliste probleemidega seisavad silmitsi nii kogenud kui ka algajad arstid. Tuginedes ortodontilistele teadmistele, kapedega ravimise kogemustele ja teaduslikele uuringutele, pakub Ordoline kaperavi süsteem kvaliteetset ja tõhusat lahendust nii lihtsate ravijuhtumite kui ka kõige keerulisemate hambumushäirete ravi korral.

Tõhus ning täiustatud ortodontiline ravi Ordoline süsteemiga

Sertifitseeritud Ordoline’i ortodondid teostavad kõigi digitaalsete ravplaanide kvaliteedikontrolli, tagamaks nende vastavuse kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ning kohese rakendatavuse. Nad pakuvad vajadusel Ordoline’i arstidele ka konsultatsioone ja abi. Kiire ja lihtsa infovahetuse tagamiseks suhtlevad arstid ja Ordoline’i meeskonnaliikmed läbi Ordoline’i raviplatvormi, mida saab kasutada nii arvuti kui ka mobiiltelefoniga.

Et ravida ka kõige keerulisemaid valehambumusi, kasutavad Ordoline’i raviprotokollid laia valikut ortodontilisi töövahendeid, nagu kinnitusi, kumme, miniimplantaate jt. Kui ravi nõuab nende töövahendite kasutamist, pakub Ordoline’i meeskond arstidele üksikasjalikku õpetust, juhiseid ja konsultatsioone, et tagada nende õige kasutamine.

Ordoline’i partnerid võivad reaalajas abi saamiseks alati pöörduda kohaliku Ordoline’i tugimeeskonna poole, kui neil on küsimusi, nad soovivad konsultatsiooni ravi õige rakendamise asjus või on tegemist hädajuhtumiga. Vajalikku abi pakutakse nii kogenud kui äsja alustanud arstidele, tagamaks klientide rahulolu ja tõhus ravi.

Ordoline’i kaped valmistatakse meie tehases ELis. Kõrgeimate kvaliteedistandardite tagamiseks kasutatakse uusimaid tehnoloogiaid, materjale ja protseduure.

Meie missioon on aidata arstil saavutada paremaid ortodontilise ravi tulemusi kõrgetasemelise uue põlvkonna kapesüsteemiga. Ordoline’i Akadeemia pakub Ordoline’i raviarstidele esialgset sertifitseerimiskoolitust ja edasisi jätkukoolitusi pakutavate ravivõimaluste laiendamiseks, tehniliste ja pehmete oskuste täiendamiseks ning uute teadmiste omandamiseks. Koolitusi viivad läbi tunnustatud kohalikud ja rahvusvahelised lektorid ja ortodontia valdkonna eksperdid.

Miks valivad arstid Ordoline’i

Tuntud alainerid

Tavalised alainerid

Täiendav ravi kvaliteedi kontroll

Täiendav ravi kvaliteedi kontroll

Teabeallikad ja haridus

Teabeallikad ja haridus

Erinevate ortodontiliste töövahendite kasutamine

Erinevate ortodontiliste töövahendite kasutamine

Keerukate juhtumite ravi

Keerukate juhtumite ravi

Kohalik tugi

Kohalik tugi

Esmase raviplaani kvaliteet ja rakendatavus

Esmase raviplaani kvaliteet ja rakendatavus

Topeltkontrolli süsteem

Topeltkontrolli süsteem

Hind

Hind

Mida meie arstid räägivad Ordoline'st

Dr. Andrius Pocevicius
"Paindlik süsteem, planeerimise kvaliteet, lisaks fakt, et raviplaanid on tugevasti kontrollitud omaala ekspertide ja ortodontide poolt - ilmselt pole ühelgi teisel nii kvaliteetne teenus."
Dr. Robertas Kirlys
"Olen väga rahul Ordoline raviplaanide kvaliteediga. Minu aeg kontrollimiseks ja vigade paranduseks on märgatavalt vähenenud, niiet saan alustada patsiendi ravimisega palju varem."

MEIE PARTNERID

Võtke ühendust

    See leht on kaitstud reCAPTCHA teenuse poolt ning rakenduvad Google privaatsuspõhimõtted ja kasutustingimused.
    contact_image