Miks hakkavad arstid Ordoline’i partneriks?

Ei ole hambaid, mida Ordoline’i kasutavad arstid ei suudaks sirgendada. Ordoline’i partnerina töötab teiega koos meeskond, kes aitab teil viia oma töö järgmisele tasemele. Tehke meiega koostööd ning laiendage enda pakutava kapesid kaasava ravi võimalusi.

Liituge meiega ja saage sertifitseeritud Ordoline’i arstiks

Sertifitseeritud Ordoline’i ortodondid teostavad kõigi digitaalsete ravplaanide kvaliteedikontrolli, tagamaks nende vastavuse kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ning kohese rakendatavuse. Nad pakuvad vajadusel Ordoline’i arstidele ka konsultatsioone ja abi. Kiire ja lihtsa infovahetuse tagamiseks suhtlevad arstid ja Ordoline’i meeskonnaliikmed läbi Ordoline’i raviplatvormi, mida saab kasutada nii arvuti kui ka mobiiltelefoniga.

Et ravida ka kõige keerulisemaid valehambumusi, kasutavad Ordoline’i raviprotokollid laia valikut ortodontilisi töövahendeid, nagu kinnitusi, kumme, miniimplantaate jt. Kui ravi nõuab nende töövahendite kasutamist, pakub Ordoline’i meeskond arstidele üksikasjalikku õpetust, juhiseid ja konsultatsioone, et tagada nende õige kasutamine.

Ordoline’i partnerid võivad reaalajas abi saamiseks alati pöörduda kohaliku Ordoline’i tugimeeskonna poole, kui neil on küsimusi, nad soovivad konsultatsiooni ravi õige rakendamise asjus või on tegemist hädajuhtumiga. Vajalikku abi pakutakse nii kogenud kui äsja alustanud arstidele, tagamaks klientide rahulolu ja tõhus ravi.

Ordoline’i kaped valmistatakse meie tehases ELis. Kõrgeimate kvaliteedistandardite tagamiseks kasutatakse uusimaid tehnoloogiaid, materjale ja protseduure.

Meie missioon on aidata arstil saavutada paremaid ortodontilise ravi tulemusi kõrgetasemelise uue põlvkonna kapesüsteemiga. Ordoline’i Akadeemia pakub Ordoline’i raviarstidele esialgset sertifitseerimiskoolitust ja edasisi jätkukoolitusi pakutavate ravivõimaluste laiendamiseks, tehniliste ja pehmete oskuste täiendamiseks ning uute teadmiste omandamiseks. Koolitusi viivad läbi tunnustatud kohalikud ja rahvusvahelised lektorid ja ortodontia valdkonna eksperdid.

Miks valivad arstid Ordoline’i

Tuntud alainerid

Tavalised alainerid

Hind

Hind

Kõigi hammaste liigutamine võimalik

Kõigi hammaste liigutamine võimalik

Ravi garantii

Ravi garantii

Täiendav ravi kvaliteedi kontroll

Täiendav ravi kvaliteedi kontroll

Erinevate ortodontiliste töövahendite kasutamine

Erinevate ortodontiliste töövahendite kasutamine

Topeltkontrolli süsteem

Topeltkontrolli süsteem

Esmase raviplaani kvaliteet ja rakendatavus

Esmase raviplaani kvaliteet ja rakendatavus

Keerukate juhtumite ravi

Keerukate juhtumite ravi

Teabeallikad ja haridus

Teabeallikad ja haridus

Kohalik tugi

Kohalik tugi

MEIE PARTNERID

Võtke ühendust

    See leht on kaitstud reCAPTCHA teenuse poolt ning rakenduvad Google privaatsuspõhimõtted ja kasutustingimused.
    contact_image