Hea teada

Mis on kaperavi ja kuidas see toimib?

Kaperavi esindab kaasaegsete ortodontiavõimaluste kõige arenenumat ja mugavamat lähenemist hammaste reastamisele. Kuigi kapede valimisel on palju põhjuseid, on kõige tavalisemad põhjused:

• Meie kased on läbipaistvad ja seega nähtamatud, mis tagab, et teie ravi jääb teistele märkamatuks;

• Kuna hammaste liikumine on järkjärguline ja väikese ulatusega, on ravi ajal märksa vähem ebamugavustunnet võrreldes breketitega;

• Kape eemaldamise võimalus muudab hambapesu hõlpsaks ja põhjalikuks ning võimaldab süüa mistahes toitu, kartmata breketeid;

• Kuna meie ravi on täpselt ja ette planeeritud, on vaja arsti juures vähem külastusi kui breketite ravi korral.

Ordoline kape-süsteemiga ravi käsitleb nii hambumuse- kui ka hammaste probleeme. See hõlmab kerget hammaste pöördumist, väikeseid vahesid hammaste vahel, hammaste tugevat kitsumist ja suuri hambumusprobleeme, nimetamata veel paljusid teisi. Kuna igat paari kaped on ette nähtud kindlate hammaste liigutamiseks, suruvad need õrnalt teie hambaid ette planeeritud asendisse. Nende liigutuste tegemist võimaldavad plastikust kumerused ja täiendavad ortodontilised abivahendid, mida me pakume.

Iga meie breketite komplekt kantakse tavaliselt kahe nädala jooksul (see kestus võib varieeruda sõltuvalt teie arsti soovitustest). Kui vahetate järgmise breketikomplekti vastu, hakkavad teie hambad järk-järgult liikuma planeeritud ravi suunas ning need liigutused jätkuvad kuni soovitud ravi tulemuseni saavutatakse.

Kuidas ravi planeeritakse?

Kui külastate sertifitseeritud Ordoline’i arsti, jõuavad teie hammaste ja oklusiooniandmed Ordoline’i meeskonnani, kes kavandavad teie ravi üksikasjalikult ja täpselt, võttes arvesse teie arsti juhiseid ja teie ravi ootusi. Kui külastate üht meie sertifitseeritud arsti, saadetakse teie hammaste ja oklusiooniandmed edasi Ordoline’i meeskonnale, kes vastutab teie ravi üksikasjaliku kavandamise eest, võttes arvesse teie arsti juhiseid ja teie ravi ootusi.

Seejärel koostab Ordoline raviplaani ning esitab selle teie arstile, kes enne järgmist visiiti kavandatud ravi põhjalikult üle vaatab ja seejärel teile näitab. Enne ravi alustamist näete ja hindate meie digitaalse raviplaneerimisprogrammi loodud samm-sammult teie ravi protsessi. See plaan sisaldab igat kavandatud hammaste liikumist ja oodatavaid ravi tulemusi teie Ordoline’i teekonna lõpus.

Kui teie individuaalne raviplaan on teie enda ja arsti poolt heaks kiidetud, valmistab Ordoline teie kaped. Järgmisel visiidil annab teie arst teile esimese komplekti. Peate kandma ja vahetama neid vastavalt arsti juhistele.

Meie kaped on valmistatud läbipaistvast meditsiinilisest plastikust ning on täiesti nähtamatud. See materjal ei põhjusta suus kõrvaltoimeid ega reaktsioone ning pakub lihtsat ja mugavat lahendust, mis võimaldab teil nautida tavalist elu. Neid tuleb kanda vähemalt 22 tundi päevas ning need tuleb eemaldada söömise, kuuma jookide joomise ja hammaste pesemise ajaks.