Uue põlvkonna läbipaistev kapesüsteem, mis tagab kõrgetasemelise ravi ja parandab elukvaliteeti

Meie missioon on aidata arstidel saavutada ortodontilises ravis paremaid tulemusi kõrgetasemeliste uue põlvkonna kapedega.

Tahame pakkuda omasuguste hulgas parimat hammaste sirgendamise lahendust, mis on tõhus, mugav ja lihtne kasutada. Usume, et läbipaistvad kaped on ortodontilise ravi tulevik ning õige valik terve ja kauni naeratuse saavutamiseks nii kergete kui raskete valehambumuste puhul.

Miks valivad arstid Ordoline’i

Tuntud alainerid

Tavalised alainerid

Hind

Hind

Kõigi hammaste liigutamine võimalik

Kõigi hammaste liigutamine võimalik

Ravi garantii

Ravi garantii

Täiendav ravi kvaliteedi kontroll

Täiendav ravi kvaliteedi kontroll

Erinevate ortodontiliste töövahendite kasutamine

Erinevate ortodontiliste töövahendite kasutamine

Topeltkontrolli süsteem

Topeltkontrolli süsteem

Esmase raviplaani kvaliteet ja rakendatavus

Esmase raviplaani kvaliteet ja rakendatavus

Keerukate juhtumite ravi

Keerukate juhtumite ravi

Teabeallikad ja haridus

Teabeallikad ja haridus

Kohalik tugi

Kohalik tugi

Alainerid läbi aegade

Ühtegi abielementi ei ole lisatud. Hammaste liikumine tugies vaid joondaja materjalile. Väga piiratud ravi; seega on see lähenemine mõeldud ainult lihtsate juhtumite jaoks. Ravi prognoosimisel puudud täpsus.

Ravi abistamiseks kasutatakse elementaarseid abivahendeid, näiteks attachmente. Võimalik on rohkem hambaid liigutada ja seda omada selle üle suuremat kontrolli.

Broad range of auxilaries, such as pre-activation points, elastic, bite ramps are automatically integrated into the digital treatment plan for complete all teeth movement. Successfull treatment of easy to complex cases. Accurately predicted results.

Edukas ravi sõltub paljudest faktoritest

  • Teadlased

  • Ordoline’i meeskonnad

  • Arstid

  • Sina

Ometi on meil kõigil üks eesmärk – saavutada parim ravitulemus, tagades võimalikult mugava ravi ja esteetilise välimuse. Teie heaolu, enesekindlus ja terve naeratus on meie suurimaks motivatsiooniks, kireks ja eesmärgiks.

Saavutame soovitud tulemused tihedas koostöös raviarstiga

Oleme Ordoline’is väga teadlikud sellest, et ravi viib läbi arst ja mitte kape ise. Ordoline’iga koostööd tegevatele arstidele ei paku me mitte ainult kapesüsteeme, vaid ka täpset raviplaani, kõiki vajalikke ortodontilisi töövahendeid, ravijuhiseid ning püsivat ja usaldusväärset tuge meie ekspertide poolt.

Võtkem võrdluseks rallimeeskond, kus kaardilugeja juhendab ralliauto juhti võiduni. Ordoline’i on arstile „kaardilugejaks“ nii enne ravi kui ka ravi ajal ja pärast seda. Lisaks aitab meie holistlik ja interdistsiplinaarne lähenemine suuhügieenile pakkuda arstidel igale patsiendile tema isiklikele vajadustele vastavat terviklikku ravilahendust.

Loome ortodontia tulevikku

Tehnoloogia ja innovatsioon on meie tegevuse keskmes, mis võimaldab meil viia ortodontilised ravimeetodid järgmisele tasemele. Meie meeskond, mis koosneb erinevatest spetsialistidest, moodsatest CAD/CAM-digitaaltehnoloogiatest ja patenteeritud raviprotokollidest, võimaldab meil pakkuda prognoositavamat ja täpsemat ravi kohe esimesest visiidist alates. Tunneme rõõmu sellest, et oleme eksperdid digitaalsete raviplaanide väljatöötamisel, mis lahendavad ka kõige keerulisemad juhtumid.