Uue põlvkonna läbipaistev kapesüsteem, mis tagab kõrgetasemelise ravi ja parandab elukvaliteeti

Meie missioon on aidata arstidel saavutada ortodontilises ravis paremaid tulemusi kõrgetasemeliste uue põlvkonna kapedega.

Tahame pakkuda omasuguste hulgas parimat hammaste reastamise lahendust, mis on tõhus, mugav ja lihtne kasutada. Usume, et läbipaistvad kaped on ortodontilise ravi tulevik ning õige valik terve ja kauni naeratuse saavutamiseks nii kergete kui raskete valehambumuste puhul.

Miks valivad arstid Ordoline’i

Tuntud alainerid

Tavalised alainerid

Täiendav ravi kvaliteedi kontroll

Täiendav ravi kvaliteedi kontroll

Teabeallikad ja haridus

Teabeallikad ja haridus

Erinevate ortodontiliste töövahendite kasutamine

Erinevate ortodontiliste töövahendite kasutamine

Keerukate juhtumite ravi

Keerukate juhtumite ravi

Kohalik tugi

Kohalik tugi

Esmase raviplaani kvaliteet ja rakendatavus

Esmase raviplaani kvaliteet ja rakendatavus

Topeltkontrolli süsteem

Topeltkontrolli süsteem

Hind

Hind

Alainerid läbi aegade

Täiendavaid ortodontilisi lisaelemente ei lisata ja hammaste liigutamine toimub ainult plastiku abil. Seega patsiente on võimalik ravida üksnes väga piiratud ulatuses ja ravitulemusi on raske ennustada.

Ravi hõlbustamiseks ja hammaste liigutamise soodustamiseks kasutatakse elementaarseid ortodontilisi lisaelemente, näiteks attachmente, mis muudab ravi prognoositavamaks.

Digitaalsesse raviplaani on automaatselt integreeritud suur hulk ortodontilisi lisaelemente, nagu attachmendid, eelaktiveerimise punktid, elastikud, kõrgendused jne, mis koos teaduslikult tõestatud raviprotokollidega muudavad raviprotsessi täpseks ja prognoositavaks ning võimaldavad edukalt ravida nii lihtsaid kui ka keerulisi ravijuhtumeid.

Edukas ravi sõltub paljudest faktoritest

  • Teadlased

  • Ordoline’i meeskonnad

  • Arstid

  • Sina

Raviarsti anamneesi põhjal koostab Ordoline'i hambaravitehnikute ja ortodontide meeskond kvaliteetsed raviplaanid, mis sisaldavad kõiki tõhusaks raviks vajalikke ortodontilisi elemente.

Ordoline'i patsiendid saavad vastupidavad ja mugavad kaped, mis reastavad hambaid nende raviplaani järgi.

Ordoline'i partnerarstid läbivad väljaõppe ja sertifitseerimise, et omandada edukaks raviks vajalikud oskused ning teadmised. Nad kinnitavad koostatud raviplaani, valmistavad patsiendid raviks ette ja jälgivad kogu raviprotsessi. See tagab efektiivse ravi ning vajadusel viiakse sisse muudatusi.

Kõik sõltub patsiendist, kes peab kapesid kandma ettenähtud 22 tundi, et need toimiksid..

Saavutame soovitud tulemused tihedas koostöös raviarstiga

Me usume, et ortodontilist ravi viivad läbi eelkõige arstid, mitte kaped. Teie diagnoosite, annate hinnangu raviplaanile, ravite ja vajadusel viite sisse muudatused.

Parimate ravitulemuste saavutamiseks saavad arstid Ordoline’lt pidevat ja usaldusväärset kliinilist tuge- tagame vajaliku materjali ning ravijuhendid. Lisaks sellele pakume mitmesuguseid kursuseid, et täiendada oma oskusi kaperavi alal. Kujutlege, et teie olete roolis ja Ordoline on Teie kaardilugeja, kes toetab teid patsiendi raviteekonna algusest kuni lõpuni.

Loome ortodontia tulevikku

Tehnoloogia ja innovatsioon on meie tegevuse keskmes, mis võimaldab meil viia ortodontilised ravimeetodid järgmisele tasemele. Meie meeskond, mis koosneb erinevatest spetsialistidest, moodsatest CAD/CAM-digitaaltehnoloogiatest ja patenteeritud raviprotokollidest, võimaldab meil pakkuda prognoositavamat ja täpsemat ravi kohe esimesest visiidist alates. Tunneme rõõmu sellest, et oleme eksperdid digitaalsete raviplaanide väljatöötamisel, mis lahendavad ka kõige keerulisemad juhtumid.