Terve ja kauni naeratuse saavutamine märkamatult

Kaasaegne ortodontiline ravi kapedega on efektiivne ning teaduslikult tõestatud valikuvõimalus hammaste reastamise ja hambumusprobleemide puhul. Selle alla kuuluvad ka juhtumid, mida varasemalt sai ainult breketsüsteemiga ravida.

Meie eesmärk on saavutada parim tulemus parandades olukorda suus terviklikult, et ennetada potentsiaalsete probleemide esinemist tulevikus. Ordoline kapedega on kõigil võimalik saavutada terve ja kaunis naeratus mugavalt ning märkamatult.

Miks valivad patsiendid Ordoline?

Tuntud alainerid

Tavalised alainerid

Kapede läbipaistvus

Kapede läbipaistvus

Kapede mugavus

Kapede mugavus

Ravi hind

Ravi hind

Keeruliste juhtumite ravi

Keeruliste juhtumite ravi

Täiendav ravi kvaliteedi kontroll

Täiendav ravi kvaliteedi kontroll

Klienditugi arstile

Klienditugi arstile

Alainerid läbi aegade

Ühtegi abielementi ei ole lisatud. Hammaste liikumine tugies vaid joondaja materjalile. Väga piiratud ravi; seega on see lähenemine mõeldud ainult lihtsate juhtumite jaoks. Ravi prognoosimisel puudud täpsus.

Ravi abistamiseks kasutatakse elementaarseid abivahendeid, näiteks attachmente. Võimalik on rohkem hambaid liigutada ja seda omada selle üle suuremat kontrolli.

Broad range of auxilaries, such as pre-activation points, elastic, bite ramps are automatically integrated into the digital treatment plan for complete all teeth movement. Successfull treatment of easy to complex cases. Accurately predicted results.

Eduka ravi tagab

  • Arsti oskused

  • Raviplaan

  • Kaped ja teised ravivahendid

  • Teie motivatsioon

Koos sinu raviarstiga loome kõrgekvaliteedilise individuaalse raviplaani, milles on võimalik integreerida kõiki ortodontilise vahendeid, et tagada tõhus ravi. Ordoline patsiendid saavad vastupidavad ja mugavad kaped, mis aitavad hambaid reastada vastavalt raviplaanile. Ordoline koostööpartnerid läbivad sertifitseerimiskoolitused, mis on vajalik edukaks raviks. Nad kontrollivad koostatud raviplaani ja vaatavad seda pikemas perspektiivis. See tagab, et ravi läheb sujuvalt ja seda korrigeeritakse, kui vaja. Selleks, et ravi toimiks, on vaja, et Sa kannaksid neid 22h ööpäevas.

Saavutame soovitud tulemused tihedas koostöös teie raviarstiga

Oleme Ordoline’s teadlikud sellest, et ravi viib läbi arst, mitte kape ise. Ordoline’ga koostööd tegevatele arstidele pakume peale kapesüsteemi ka täpset raviplaani, kõiki vajalikke ortodontilisi abivahendeid, ravijuhiseid ning püsivat ja usaldusväärtset tuge meie ekspertide poolt. 

Kasutame võrdluseks rallimeeskonda, kus kaardilugeja juhendab ralliauto juhti võiduni. Ordoline meeskond on arstile kui “kaardilugeja”- enne ravi, ravi kestel ja ka pärast seda. Lisaks meie holistlik ja interdistsiplinaarne lähenemine aitab arstil pakkuda patsiendile tema isiklike vajadustepõhist terviklikku ravilahendust.

Ortodontilise ravi ajalugu

Vaevumärgatavad kaped

21. sajand

Tänu ortodontiliste kapede kasutuselevõtule on ortodontiline ravi kordades tõhusam. Kaped on läbipaistvast meditsiinilisest plastist valmistatud eemaldatavad, peaaegu nähtamatud ortodontilised seadmed, mis liigutavad hambad ajapikku õigesse asendisse. Need pakuvad täpsemat ja mugavamat ravi, mis on lühema ravi kestusega kui kõik nende eelkäijad. Kapedega on nüüd võimalik ravida ka kõige keerulisemaid juhtumeid, kuna ravisse integreeritakse täiendavaid ortodontilisi vahendeid.

Modernsed breketid

20. sajand

Kaasaegsed breketid suurendasid ortodontilise ravi kättesaadavust oluliselt. Metallbreketid ja -kaared võimaldavad korrigeerida valehambumusi. Tänu breketitele said ortodondid ravida rohkem patsiente kui kunagi varem ja neid kasutatakse edukalt ka tänapäeval.

Full banded

20. sajand

70ndatel ja 80ndatel olid tavalised “banded” breketid, mille iga hamba ümber asetati breketi hoidmiseks metallribad. Iga riba paigaldamine oli aeganõudev, seega oli breketsüsteemi paigaldamine tavaliselt 8-tunnine töö. Igale hambale tehti nädal enne fikseerimist ruumi, sisestades nö vahetekitaja, elastse rõnga, mis tekitas igale hambale vahe.

Crib wire

19. sajand

Seade, mis asetati otse hammastele, et neid reastada. Inspireerituna Pierre Fauchardi raamatust "The Surgeon's Dentist".

Fouchardi "Bandeau"

17. sajand

1728. Prantsusmaa hambaarst Pierre Fauchard andis välja raamatu “Hambakirurg” kus oli pühendatud terve peatükk hammaste reastamisele. Fauchard kasutas sellist seadet nagu “Bandeau”, hobuseraua-kujuline metallist kaar, mis aitas hambakaart laiendada.

Egiptuse kuldne kaar

900 eKr

Kas teadsid, et ortodontilise ravi leiud ulatuvad isegi iidse Egiptuse aegadesse. Esimesi tõendeid hammaste reastamise kohta leiti Egiptuse muumiatelt. Paljudel nendest olid metallvõrud hammaste ümber, seotuna tihedalt, et neid liigutada.

Loome ortodontia tulevikku

Tehnoloogia ja innovatsioon on meie tegevuse keskmes, mis võimaldab meil viia ortodontilised ravimeetodid järgmisele tasemele. Meie meeskond, mis koosneb erinevatest oma ala spetsialistidest, moodsatest CAD/CAM-digitaaltehnoloogiatest ja patenteeritud raviprotokollidest, võimaldab meil pakkuda prognoositavamat ja täpsemat ravi esimesest visiidist alates. See pakub meile rõõmu, et saame olla osa kõrgetasemeliste digitaalsete raviplaanide väljatöötamisel, millega suudame lahendada ka kõige keerulisemad juhtumid.