Terve ja kauni naeratuse saavutamine märkamatult

Kaasaegne ortodontiline ravi kapedega on efektiivne ning teaduslikult tõestatud valikuvõimalus hammaste reastamise ja hambumusprobleemide puhul. Selle alla kuuluvad ka juhtumid, mida varasemalt sai ainult breketsüsteemiga ravida.

Meie eesmärk on saavutada parim tulemus parandades olukorda suus terviklikult, et ennetada potentsiaalsete probleemide esinemist tulevikus. Ordoline kapedega on kõigil võimalik saavutada terve ja kaunis naeratus mugavalt ning märkamatult.

Miks valivad patsiendid Ordoline?

Tuntud alainerid

Tavalised alainerid

Kapede läbipaistvus

Kapede läbipaistvus

Kapede mugavus

Kapede mugavus

Ravi hind

Ravi hind

Keeruliste juhtumite ravi

Keeruliste juhtumite ravi

Täiendav ravi kvaliteedi kontroll

Täiendav ravi kvaliteedi kontroll

Klienditugi arstile

Klienditugi arstile

Alainerid läbi aegade

Täiendavaid ortodontilisi lisaelemente ei lisata ja hammaste liigutamine toimub ainult plastiku abil. Seega patsiente on võimalik ravida üksnes väga piiratud ulatuses ja ravitulemusi on raske ennustada.

Ravi hõlbustamiseks ja hammaste liigutamise soodustamiseks kasutatakse elementaarseid ortodontilisi lisaelemente, näiteks attachmente, mis muudab ravi prognoositavamaks.

Digitaalsesse raviplaani on automaatselt integreeritud suur hulk ortodontilisi lisaelemente, nagu attachmendid, eelaktiveerimise punktid, elastikud, kõrgendused jne, mis koos teaduslikult tõestatud raviprotokollidega muudavad raviprotsessi täpseks ja prognoositavaks ning võimaldavad edukalt ravida nii lihtsaid kui ka keerulisi ravijuhtumeid.

Eduka ravi tagab

  • Arsti oskused

  • Raviplaan

  • Kaped ja teised ravivahendid

  • Teie motivatsioon

Koostöös partnerarstidega koostame kvaliteetsed individuaalsed raviplaanid, mis sisaldavad kõiki tõhusaks raviks vajalikke ortodontilisi lisaelemente.

Ordoline'i patsiendid saavad vastupidavad ja mugavad ravikaped, mis reastavad hambaid raviplaani järgi.

Ordoline'i partnerarstid läbivad koolituse ja sertifitseerimise, et omandada edukaks raviks vajalikud oskused ning teadmised. Nad kinnitavad esitatud raviplaani, valmistavad patsiendid raviks ette ja teostavad järelevalvet kogu raviprotsessi üle. See tagab raviprotsessi sujuva kulgemise ja vajaduse korral korrigeerimise.

Kõik sõltub siiski sellest, kas te kannate ravikapesid ettenähtud 22 tundi, et need saaksid toimida.

Saavutame soovitud tulemused tihedas koostöös teie raviarstiga

Oleme Ordoline’s teadlikud sellest, et ravi viib läbi arst, mitte kape ise. Ordoline’ga koostööd tegevatele arstidele pakume peale kapesüsteemi ka täpset raviplaani, kõiki vajalikke ortodontilisi abivahendeid, ravijuhiseid ning püsivat ja usaldusväärtset tuge meie ekspertide poolt. 

Kasutame võrdluseks rallimeeskonda, kus kaardilugeja juhendab ralliauto juhti võiduni. Ordoline meeskond on arstile kui “kaardilugeja”- enne ravi, ravi kestel ja ka pärast seda. Lisaks meie holistlik ja interdistsiplinaarne lähenemine aitab arstil pakkuda patsiendile tema isiklike vajadustepõhist terviklikku ravilahendust.

Ortodontilise ravi ajalugu

Vaevumärgatavad kaped

21. sajand

Tänu ortodontiliste kapede kasutuselevõtule on ortodontiline ravi kordades tõhusam. Kaped on läbipaistvast meditsiinilisest plastist valmistatud eemaldatavad, peaaegu nähtamatud ortodontilised seadmed, mis liigutavad hambad ajapikku õigesse asendisse. Need pakuvad täpsemat ja mugavamat ravi, mis on lühema ravi kestusega kui kõik nende eelkäijad. Kapedega on nüüd võimalik ravida ka kõige keerulisemaid juhtumeid, kuna ravisse integreeritakse täiendavaid ortodontilisi vahendeid.

Modernsed breketid

20. sajand

Kaasaegsed breketid suurendasid ortodontilise ravi kättesaadavust oluliselt. Metallbreketid ja -kaared võimaldavad korrigeerida valehambumusi. Tänu breketitele said ortodondid ravida rohkem patsiente kui kunagi varem ja neid kasutatakse edukalt ka tänapäeval.

Täielikult võrutatud

20. sajand

70ndatel ja 80ndatel olid tavalised “banded” breketid, mille iga hamba ümber asetati breketi hoidmiseks metallribad. Iga riba paigaldamine oli aeganõudev, seega oli breketsüsteemi paigaldamine tavaliselt 8-tunnine töö. Igale hambale tehti nädal enne fikseerimist ruumi, sisestades nö vahetekitaja, elastse rõnga, mis tekitas igale hambale vahe.

Crib wire

19. sajand

Seade, mis asetati otse hammastele, et neid reastada. Inspireerituna Pierre Fauchardi raamatust "The Surgeon's Dentist".

Fouchardi "Bandeau"

17. sajand

1728. Prantsusmaa hambaarst Pierre Fauchard andis välja raamatu “Hambakirurg” kus oli pühendatud terve peatükk hammaste reastamisele. Fauchard kasutas sellist seadet nagu “Bandeau”, hobuseraua-kujuline metallist kaar, mis aitas hambakaart laiendada.

Egiptuse kuldne kaar

900 eKr

Kas teadsid, et ortodontilise ravi leiud ulatuvad isegi iidse Egiptuse aegadesse. Esimesi tõendeid hammaste reastamise kohta leiti Egiptuse muumiatelt. Paljudel nendest olid metallvõrud hammaste ümber, seotuna tihedalt, et neid liigutada.

Me töötame ortodontia tuleviku nimel

Meie tegevuse keskpunktiks on tehnoloogia ja uuendused, tänu millele saame arendada ortodontilised ravimeetodid järgmisele tasemele. Mitmekülgne professionaalne meeskond ja moodsaimad CAD-digitaaltehnoloogiad võimaldavad meil pakkuda prognoositavamat ja täpsemat ravi kohe esimesest visiidist alates. Me investeerime pidevalt oma kapede uurimis- ja arendustegevusse, et parandada ning täiustada teie ravi Ordoline’i süsteemiga.