Ravi tulemused

Ordoline on arendanud ravi läbipaistvate kapedega järgmisele tasemele, ravides edukalt nii lihtsaid kui ka kõige keerulisemaid hambumusanomaaliaid. Igas vanuses inimesed, kellel on suus jäävhambad ja kes on läbinud Ordoline’i kaperavi, naudivad nüüd tervet ja ilusat naeratust.

 • Isabele

  "Ma saan lõpuks enesekindlalt naeratada."

 • Marcus

  "Mul hakkas tekkima ebamugavustunne toidu närimisel. Pärast ravi see taandus."

 • Gabriela

  "Pikka aega ei olnud ma oma naeratusega rahul, kuid ma polnud valmis breketeid kandma. Kui nägin, kuidas sõber lõuna ajal kapesid eemaldas, tekkis mul selle ravi vastu huvi ja ma panin aja konsultatsiooniks arstile."

 • Chris

  "Osad arstid konsulteerisid mind valima breketeid, sest see oli nende sõnul ainus viis. Õnneks oli võimalik ravida ka Ordoline märkamatute kapedega."

 • Julia

  "Ma ei osanud oodata selliseid tulemusi. See oli seda väärt."

 • Arthur

  "Nagu paljud teised, olin ma harjunud oma puseriti hammastega. Alles siis, kui mu hambaarst mainis, et mul võivad hiljem tekkida probleemid, hakkasin ravile mõtlema. Lõpuks otsustasin kapede kasuks. Tulemusi nähes soovin vaid, et oleksin seda juba varem teinud."

 • Daniela

  Ma valisin kapede abil hammaste reastamise, kuna olin kuulnud selle kohta väga häid kommentaare. See on ka väga mugav, lihtne ja efektiivne viis hammaste korrigeerimiseks. Kaped on peaaegu nähtamatud ja see aitab mul end mugavalt tunda. Olen väga õnnelik ja tänulik Ordoline'ile, kes aitas mul saada sellise kauni naeratuse. Tunnen end nüüd palju enesekindlamalt.

  Enne
  Pärast
 • Lota

  Pärast Ordoline'i kasutamist hindasin mitte ainult suurepärast naeratust, mida see mulle andis, vaid ka oluliselt paranenud suuhügieeni läbi hammaste reastamise protsessi. Kui ma saaksin aega tagasi pöörata, ei kahtleks ma hetkegi, et alustada ravi uuesti. Soovitan tungivalt kõigil pöörata tähelepanu oma hammaste tervisele ja ilule.

  Enne
  Pärast
 • Sofia

  Enne ravi alumistamist soovis patsient kõige enam parandada viltuseid hambaid. Lisaks oli patsiendil ruumipuudus ja kitsad hambakaared. Kasutades Ordoline kapesid kulus ravile kõigest 12 kuud, et lahendada need probleemid ja anda Monikale uus, ilus ja terve naeratus.

  Enne
  Pärast
 • Adam

  Esmasele visiidile tulles leiti, et Johnil esineb hamba asendi anomaaliat. Lisaks paar väikest hambaauku nii ülemises kui ka alumises hambakaares, mis vajasid koheselt sekkumist. Ordoline kapede ravi võttis 8 kuud, mille järgselt John saavutas soovitud tulemuse ja naeratuse.

  Enne
  Pärast
 • Rita

  Teatud juhtudel võib patsiendi soovitud tulemuste saavutamiseks olla vajalik interdistsiplinaarne ravi. See hõlmab mitme valdkonna ühendamist- ntks hambalaminaatide, igemeplastika, huulte korrigeerimine hüaluroonhappe süstidega jne, mille aluseks on meie ravi ordodontiliste kapedega. Seda selleks, et saavutada parim tulemus patsiendi jaoks.

  Enne
  Pärast

Vaata oma lõplikku tulemust juba enne ravi algust.

Ordoline 3D ravi planeerimise tehnoloogia abil saad enne raviga alustamist näha kogu ravi protsessi ja lõplikke tulemusi.

Näidis raviplaan

Mida meie kliendid Ordoline'st räägivad?

Sofija
Mantas