Raviprotsess

Ordoline kaped on Euroopa Liidus toodetud individuaalsed ortodontilised vahendid, mis liigutavad hambaid vastavalt eelnevalt koostatud põhjalikule raviplaanile. Individuaalse raviplaani ja 3D kujutisega on võimalik tutvuda enne ravi algust.

Konsultatsioon ja diagnostika valitud kliinikuga

Registreerige end konsultatsiooniks ja diagnostikaks esmasesse kontrolli, valides nimekirjast sertifitseeritud kliiniku. 

  • Registreerimine Ordoline poolt sertifitseeritud kliinikus
  • Konsultatsioon ja 3D skaneerimine
  • Raviplaani ettevalmistus

Ravi Ordoline'ga

Ordoline meeskond koostab individuaalse raviplaani ja valmistab kaped ülemisest ja alumisest hambakaarest. Kapesid on vajalik vahetada iga 14 päeva tagant. Teie arst tagab teile kõik vajalikud juhised, toe ja edasise jälgimise. 

  • Raviplaani tutvustamine, 3D mudeli näitamine
  • Esimeste kapede üle andmine, “nupukeste” paigaldamine hammastele
  • Kontrollvisiidid

Retentsioon ehk ravitulemuse säilitamine

Kui ravi on lõppenud, fikseeritakse nende asend patsiendi soovidele vastava abivahendiga- retentsiooni kape või retentsioonitraadiga. 

  • ravitulemuse säilitamine
  • nautige oma uut naeratust

 

Enne ja pärast

Ravijuhtum I

Enne ravi alumistamist soovis patsient kõige enam parandada viltuseid hambaid. Lisaks oli patsiendil ruumipuudus ja kitsad hambakaared. Kasutades Ordoline kapesid kulus ravile kõigest 12 kuud, et lahendada need probleemid ja anda Monikale uus, ilus ja terve naeratus.

Ravijuhtum II

Esmasele visiidile tulles leiti, et Johnil esineb hamba asendi anomaaliat. Lisaks paar väikest hambaauku nii ülemises kui ka alumises hambakaares, mis vajasid koheselt sekkumist. Ordoline kapede ravi võttis 8 kuud, mille järgselt John saavutas soovitud tulemuse ja naeratuse.

Ravijuhtum III

Teatud juhtudel võib patsiendi soovitud tulemuste saavutamiseks olla vajalik interdistsiplinaarne ravi. See hõlmab mitme valdkonna ühendamist- ntks hambalaminaatide, igemeplastika, huulte korrigeerimine hüaluroonhappe süstidega jne, mille aluseks on meie ravi ordodontiliste kapedega. Seda selleks, et saavutada parim tulemus patsiendi jaoks.