Pole hambumust, mida me üheskoos ravida ei suudaks

Uue põlvkonna läbipaistev kapesüsteem kõrgetasemeliseks ortodontiliseks raviks

Ravi Ordoline’iga õnnestub 99,5% juhtudest

Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, tõestatud raviprotokollidele ning kahekordsele kontrollisüsteemile on Ordoline viinud ravi läbipaistvate kapedega uuele tasemele ning sellega on võimalik edukalt ravida ka kõige keerukamaid valehambumusi. Seega kummutame müüdi, et kapesid saab kasutada ainult kergete või mõõdukate valehambumuste raviks.

Täpsed ja ettenähtavad tulemused

Tutvustame tõhusat hambumuse korrigeerimiseks mõeldud süsteemi, mille ravitulemused ja -kestus on täpselt ettenähtavad.

Enne ja pärast pildid
05
MEIE LUBADUS

Pole hambaid, mida arstid Ordoline’i kasutades sirgendada ei suudaks

Ordoline’i soov on aidata arstidel muuta oma töö digitaalseks ja ettenähtavamaks, tehes kõik ravivõtted võimalikuks. Pakume toodet, lahendusi ning, mis kõige olulisem, abi nende saavutamisel.

Hakka partneriks

Sertifitseeritud Ordoline’i ortodondid teostavad kõigi digitaalsete ravplaanide kvaliteedikontrolli, tagamaks nende vastavuse kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ning kohese rakendatavuse. Nad pakuvad vajadusel Ordoline’i arstidele ka konsultatsioone ja abi. Kiire ja lihtsa infovahetuse tagamiseks suhtlevad arstid ja Ordoline’i meeskonnaliikmed läbi Ordoline’i raviplatvormi, mida saab kasutada nii arvuti kui ka mobiiltelefoniga.

Et ravida ka kõige keerulisemaid valehambumusi, kasutavad Ordoline’i raviprotokollid laia valikut ortodontilisi töövahendeid, nagu kinnitusi, kumme, miniimplantaate jt. Kui ravi nõuab nende töövahendite kasutamist, pakub Ordoline’i meeskond arstidele üksikasjalikku õpetust, juhiseid ja konsultatsioone, et tagada nende õige kasutamine.

Ordoline’i partnerid võivad reaalajas abi saamiseks alati pöörduda kohaliku Ordoline’i tugimeeskonna poole, kui neil on küsimusi, nad soovivad konsultatsiooni ravi õige rakendamise asjus või on tegemist hädajuhtumiga. Vajalikku abi pakutakse nii kogenud kui äsja alustanud arstidele, tagamaks klientide rahulolu ja tõhus ravi.

Ordoline’i kaped valmistatakse meie tehases ELis. Kõrgeimate kvaliteedistandardite tagamiseks kasutatakse uusimaid tehnoloogiaid, materjale ja protseduure.

Meie missioon on aidata arstil saavutada paremaid ortodontilise ravi tulemusi kõrgetasemelise uue põlvkonna kapesüsteemiga. Ordoline’i Akadeemia pakub Ordoline’i raviarstidele esialgset sertifitseerimiskoolitust ja edasisi jätkukoolitusi pakutavate ravivõimaluste laiendamiseks, tehniliste ja pehmete oskuste täiendamiseks ning uute teadmiste omandamiseks. Koolitusi viivad läbi tunnustatud kohalikud ja rahvusvahelised lektorid ja ortodontia valdkonna eksperdid.