Uue põlvkonna kapesüsteem kõrgetasemeliseks ortodontiliseks raviks

Võimalus edukalt korrigeerida ka kõige keerulisemaid valehambumusi

02
KEERULISED JUHTUMID

Ravi Ordoline’iga õnnestub 99,5% juhtudest

Tänu teaduslikult tõestatud raviprotokollidele, mitmesuguste ortodontiliste elementide integreerimise võimalusele ja ortodontiaekspertide kvaliteedikontrollile pakume uue põlvkonna kapesüsteemi, millega saab ravida ka kõige keerulisemaid ortodontilisi ravijuhtumeid. Sinna hulka kuuluvad ka need, mida varem sai ravida ainult breketitega.

Ravi kulg

 • Distalisatsioon
 • Pööramine
 • Asendi muutus
 • Laiendamine
 • Ekstrusioon
03
Ordoline eelised

Miks teised arstid valivad Ordoline?

03
Ordoline eelised

Miks teised arstid valivad Ordoline?

 • Kõrgekvaliteedilised raviplaanid

  Pakume teile põhjalikult ettevalmistatud ja kontrollitud raviplaane, mis põhinevad teaduslikult tõestatud raviprotokollidel ning kliinilistel ortodontilistel eksperditeadmistel.

 • Laiaulatuslik ravi

  Tänu ortodontilises ravis kasutatavate elementide laiale valikule saavutate täpse ning prognoositava hammaste liigutamise ka kõige keerulisemate ravijuhtude puhul.

 • Kvaliteedikontroll meie ortodontia ekspertide poolt

  Kuna meie ortodontia eksperdid kontrollivad iga raviplaani, saate ravi teha turvalisemalt ja kogete vähem komplikatsioone.

 • Lihtne ja kiire algus

  Ordolinega on lihtne algust teha, pakume live ja online koolitusi, ärilist ja kliinilist tuge, täielikult kinnitatid raviplaane ja arstiportaali. Meie eesmärk on saavutada patsiendi ravis paremaid tulemusi.

04
TULEMUSED

Täpsed ja ettenähtavad tulemused

Ordoline'i süsteemi abil saate pakkuda täielikku ortodontilist ravi ja saavutada täpseid ravitulemusi, võimaldades oma patsientidele terve ning ilusa naeratuse mugavalt ja efektiivselt.

Enne ja pärast pildid

Mida meie arstid räägivad Ordoline'st

Dr. Robertas Kirlys
"Ma olen väga rahul Ordoline raviplaanidega. Minu kulutatud aeg plaanide loomisele ja kontrollimisele on märkimisväärselt vähenenud, mistõttu saan ma hakata ravima patsiente palju varem."
Dr. Andrius Pocevicius
"Paindlik süsteem, planeerimise kvaliteet pluss fakt, et ravijuhud on järelvaadatud ja üle kontrollitud proffessionaalide ja ortodondi poolt lisab usaldusväärsust. Ilmselt pole ühtki teist, kes suudaks pakkuda kõike seda."