Raviprotsess

Ordoline kaped on Euroopa Liidus toodetud individuaalsed ortodontilised abivahendid, mis liigutavad hambaid vastavalt eelnevalt koostatud põhjalikule raviplaanile. Individuaalse raviplaani ja 3D kujutisega on võimalik tutvuda enne ravi algust.

Konsultatsioon ja diagnostika patsiendi valitud kliinikus

Patsient tuleb esmasele kontrollile ja analüüsile sertifitseeritud Ordoline’i kliinikusse.

  • Registreerimine visiidile sertifitseeritud Ordoline’i kliinikus
  • Konsultatsioon ja 3D-skaneerimine / hambajäljendi võtmine
  • Raviplaani koostamine

Ravi protsess

Ordoline koostab individuaalse raviplaani ja valmistab kapede komplekti, mida tuleb iga 14 päeva tagant vahetada. Arstidele saadetakse raviplaan kõigi juhistega ning informatsiooniga vajalike lisatarvikute kohta.

  • Raviplaani tutvustamine ja patsiendile esimeste kapepaari üleandmine
  • Järelkontrollid
  • Ravi tulemuste hindamine

Hammaste sirguse säilitamine

Kui ravi on lõppenud, fikseeritakse nende asend patsiendi soovidele vastava abivahendiga- retentsiooni kape või retentsioonitraadiga.

  • Ravitulemuse säilitamine
  • Nautige oma uut naeratust

Enne ja pärast

Ravijuhtum 1

Enne ravi alumistamist soovis patsient kõige enam paranda viltuseid hambaid. Lisaks oli patsiendil ruumipuudus ja kitsad hambakaared. Kasutades Ordoline kapesid kulus ravile kõigest 12 kuud, et lahendada need probleemid ja anda Monikale uus, ilus ja terve naeratus.

Ravijuhtum 2

Esmasele visiidile tulles leiti, et Johnil esineb hamba asendi anomaaliat. Lisaks paar väikest hambaauku nii ülemises kui ka alumises hambakaares, mis vajasid koheselt sekkumist. Ordoline kapede ravi võttis 8 kuud, mille järgselt John saavutas soovitud tulemuse ja naeratuse.

Ravijuhtum 3

Teatud juhtudel võib patsiendi soovitud tulemuste saavutamiseks olla vajalik interdistsiplinaarne ravi. See hõlmab mitme valdkonna ühendamist- ntks hambalaminaatide, igemeplastika, huulte korrigeerimine hüaluroonhappe süstidega jne, mille aluseks on meie ravi ordodontiliste kapedega. Seda selleks, et saavutada parim tulemus patsiendi jaoks.