Kuidas Ordoline töötab

01

Kasutusjuhend arsti poolt

Esimene kape saadetakse koos arsti ja patsiendi kasutusjuhendiga teie arstile. Järgmise visiidi ajal kinnitab arst vajadusel lisatarvikud, õpetab teid uut läbipaistvat kapet kasutama ning vastab tekkida võivatele küsimustele.

02

Kontrollimine, pakendamine ja ettevalmistus saatmiseks

Esmalt valmistatakse 3D-mudelid teie hammastest planeeritud ravi kõigis etappides. Neid mudeleid kasutatakse hammaste arvatava liikumise simuleerimiseks ning soovitud tulemuse saavutamiseks vajaliku kape tootmiseks. Ordoline’i kaped valmistatakse PET-G termoplastilisest polüestrist, et need oleksid peaaegu nähtamatud, mugavad ja tõhusad. Ordoline’i keskuses lõigatakse kõik kaped hoolikalt teie igeme serva järgides, et ennetada igeme taandumist. Seejärel poleeritakse need käsitsi, et need oleksid võimalikult mugavad. Tootmise viimases etapis kontrollitakse valminud kapet põhjalikult, see pakitakse ja seatakse väljasaatmiseks valmis.

Digitaalne raviplaan

03

Raviprotsessi visualiseerimine enne alainerite valmistamist

Järgmise visiidi ajal näitab arst teile visuaalset raviplaani, hammaste liikumist, tulemusi, ja raviga saavutatavat naeratust. Kui otsustate ravi alustada, algab läbipaistva kape valmistamine.

04

Digitaalse raviplaani koostamine

Esmalt tuleb luua kõige olulisem läbipaistvat kapesüsteemi kasutava ravi osa – digitaalne raviplaan. Plaan on nagu kaart, mis kirjeldab visuaalselt tervet raviprotsessi, soovitava tulemuse saavutamiseks vajalikke hammaste liikumisi ja ravi kestust. Hiljem kasutatakse raviplaani vajaliku läbipaistva kapesüsteemi tootmiseks ja sellele lisatarvikute kinnitamiseks ning ravi kulgemise jälgimiseks. Iga raviplaani koostamisel osalevad koolituse saanud hambatehnikud ja ortodondid, kasutades selleks digitaalset CAD tehnoloogiat, spetsiaalset Ordoline’i tarkvara ja teaduslikult tõestatud raviprotokolle. Tagamaks raviplaani kõrgeima võimaliku kvaliteedi ja kohese rakendatavuse, kasutab Ordoline’i topeltkontrolli süsteemi. Iga raviplaani kontrollib põhjalikult Ordoline’i sertifitseeritud ortodontide meeskond ning alles siis, kui plaan on nende poolt heaks kiidetud, saadetakse see teie arstile lõplikuks kinnitamiseks.

05

Ordoline kliiniku külastamine

Pärast sertifitseeritud Ordoline’i kliiniku külastamist saadab arst Ordoline’ile teie digitaalse hambakaardi koos lisainfoga teie olukorra ja soovitud ravitulemuste kohta. Kui Ordoline’i keskus on selle info kätte saanud, algab kape tootmise protsess.