Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Ordoline kaped

Meie kaped rakendavad õrna jõudu hambale, mis vajab joondamist. See liigutab selle õigesse asendisse. Ravi ajal võib vajalikuks osutuda täiendavad abivahendid, nagu kinnitused, nupud või elastsed ribad, mis võimaldavad rakendada tugevamat jõudu ja tagavad hammaste suurema liikuvuse.

Ordoline kaped on valmistatud BPA vabast meditsiinilisest plastikust. See materjal teeb meie kaped pea et nähtamatuks, tagades, et Sina oled ainus, kes teab, et neid kannad.

Ordoline’i kaped sobivad kõigile, kellel on jäävhambad: noored, teismelised, täiskasvanud ja eakad. Kui soovite näha tulemusi meie varasematest patsientidest, vaadake meie “Enne ja pärast” lehte.

Ordoline’i puhul garanteerime kõrgeima kvaliteediga ravi ja parimad hambajärjestuse protsessid. Kasutame laia valikut ortodontilisi tööriistu, mis võimaldavad meil ravida isegi kõige raskemaid juhtumeid, erinevalt teistest brändidest, kes võtavad vastu ainult lihtsaid või mõõdukalt rasked juhtumeid. Lisaks tugineb kõigile meie raviplaanidele topeltkontrollisüsteem, kus kogenud ortodondid kontrollivad iga patsiendi strateegiat, et tagada teile parima kvaliteediga ravi.

Iga kapede komplekt on individuaalselt lõigatud, poleeritud ja käsitsi kontrollitud, nad on valmistatud BPA-vabast selgest meditsiinilisest plastikust, mis on lõigatud teie igemejoone järgi, et vältida ärritust ja tagada maksimaalne mugavus.

Viimaseks, kuid kindlasti mitte vähem tähtsaks, kontrollime kõiki meie Ordoline’i arste hoolikalt ja nad läbivad ulatusliku sertifitseerimis- ja haridusprogrammi, et laiendada oma teadmisi ja oskusi ning pakkuda teile parimat võimalikku ravi teel tervisliku naeratuse poole.

Ordoline’i raviplaanide aluseks on teaduslikult ja rangelt kontrollitud raviprotokollid. Need on välja töötatud spetsialiseerunud teadlaste ja tuntud ortodontistide abiga, et tagada kõrgeim kvaliteet ja tõhusus ning neid pidevalt ajakohastatakse ja täiustatakse. Meie raviplaanidesse on lisatud erinevaid abivahendeid, et tagada kõigi hammaste liikumiste kirjeldus. Lisaks kontrollib kogenud Ordoline’i ortodont enne lõplikku kinnitust iga raviplaani kehtivust. Lisaks sellele, kontrollime kõiki oma arste ja töötame ainult nendega, kes järgivad meie ravi standardeid. Pärast heakskiitmist läbivad kõik Ordoline’i arstid ulatusliku sertifitseerimis- ja koolitusprogrammi ning kui teie ravi ei kulge plaanipäraselt, vaatab meie meeskond teie olukorra üle ja värskendab ravi vastavalt, et tagada soovitud tulemused.

Kaped on valmistatud BPA-vabast selgest meditsiinilisest plastikust, mis on lõigatud teie igemejoone järgi, et vältida ärritust ja tagada maksimaalne mugavus.

Ordolines saame ravida kõiki hambavigu ja valehambumuse juhtumeid. Erinevalt teistest  kaperavi pakkuvaist ettevõtetest turul, suudab Ordoline ravida juhtumeid alates lihtsatest kuni märkimisväärselt keerukateni tänu laiaulatusliku abivahendite ja teaduslikult tõestatud raviprotokollide kasutamisele. Kui soovite rohkem teada saada, millistele patsientidele me ravi pakume, vaadake meie “Ravitavad juhtumid” lehte.

Kõik Ordoline’i sertifitseeritud partnerid on läbinud kontrolli, et tagada kõrgeim ravikvaliteet ja kliendi rahulolu teie kaperavi teekonnal. Esiteks valime partneriteks konkreetseid kliinikuid ja arste. Meie kriteeriumid nende jaoks on asutused, mis on saanud suurepärase kliendirahulolu hinde ja ortodontilise ravi tulemused. Enne Ordoline’iga töötamist läbib iga partnerkliinik ulatusliku sertifitseerimis- ja koolitusprogrammi, mille käigus läbivad arstid ka täiendava haridusprogrammi oma teadmiste ja oskuste täiendamiseks. Tagame, et meie partnerkliinikud järgivad meie ravi standardeid Ordoline’is, jälgides ja analüüsides neid regulaarselt.